Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 19.02.2017 14:54
Shovel Knight: Spectre of Torment zostało ukończone!
1093V

Shovel Knight: Spectre of Torment zostało ukończone!

Shovel Knight jest jedną z najlepszych gier niezależnych ostatnich lat, która to dzięki swojej stylistyce retro i fantastycznej polityce DLC, zdobyła serca milionów graczy!

Po ogromnym sukcesie tytułu na Kickstarterze, deweloperzy obiecali nam, że wszystkie trzy dodatkowe kampanie fabularne dostaniemy całkowicie za darmo. No i jak powiedzieli, tak robią! Po genialnym Plague of Shadows przyszła pora na drugą historię, zatytułowaną Spectre of Torment.

Shovel Knight: Spectre of Torment w Encyklopedii PPE.pl

W tej nieco mroczniejszej opowieści wcielimy się w tytułowego Upiora (Spectre) i dowiemy się, co działo się w świecie Shovel Knight przed wydarzeniami z podstawki. Nowa postać to także nowe możliwości, szereg świeżych ruchów i mechanik. Nasz mały bohater będzie walczył przy pomocy kosy podobnej do tej, co nosi ze sobą Śmierć, co znacznie wpłynie na rozgrywkę. Ponadto zakapturzony heros potrafi wspinać się na elementy otoczenia i skakać znacznie sprawniej niż poprzednie postacie.

Póki co nie podano dokładnej daty premiery, ale twórcy ujawnili, że "celują" w marzec dla wersji na Nintendo Switch oraz w kwiecień dla wszystkich innych platform, na których pojawiła się ich gra.

Tagi: darmowe dlc dodatek premiera shovel knight: spectre of torment Yacht Club Games

Nie przegap