Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2017 20:09
Fallout Shelter
802V

Fallout Shelter to początek. Bethesda pracuje nad nową grą mobilną

Fallout Shelter odniósł ogromny sukces w 2015 roku. Produkcja została zapowiedziana podczas konferencji Bethesdy na E3 i jednocześnie zadebiutowała na pierwszej platformie. Znane studio nie zamierza zmarnować okazji i przygotowuje kolejną grę na urządzenia mobilne.

Zainteresowanie Fallout Shelter przerosło najśmielsze oczekiwania Bethesdy. Firma w czerwcu 2016 roku potwierdziła ponad 50 milionów zarejestrowanych graczy, którzy bardzo chętnie wydawali gotówkę na małe dodatki.

Fallout Shelter w Encyklopedii PPE.pl

To właśnie ten sukces sprawił, że zespół z wielką przyjemnością rozpoczął prace nad nową grą. Todd Howard aktualnie nie może mówić o konkretach, ale deweloper jest pewien, że tytuł będzie czerpać garściami z doświadczenia zdobytego dzięki Fallout Shelter.

Oczywiście wielka prezentacja może odbyć się już wkrótce. W końcu Bethesda ponownie zaprosiła graczy na konferencję, która odbędzie się na E3 2017. Dotychczas studio nie zaprezentowało godziny rozpoczęcia wydarzenia, ale możemy mieć pewność, że show odbędzie się 11 czerwca. W tym samym dniu trzęsienie ziemi zapowiedział Microsoft, który na godzinę 23:00 zaplanował konferencję.

Należy na pewno przypomnieć, że w grudniu 2015 roku Bethesda otworzyła zupełnie nowe studio w Montrealu, którego zadaniem jest kreowanie pozycji na konsole, komputery i urządzenia mobilne.  

Materiał: Fallout Shelter Trailer

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/skyrim-director-teases-next-mobile-game/1100-6447976/

Tagi: Bethesda Fallout Shelter pete hines Todd Howard

Nie przegap