Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2017 16:04
NieR: Automata
998V

NieR: Automata. Taro Yoko rozdaje koszulki z gry

Chcecie otrzymać ładną koszulkę z NieR: Automata? Charyzmatyczny Taro Yoko ma dla Was specjalną wiadomość. Twórca w swoim stylu zapowiada dodatek.

NieR: Automata to najnowsza produkcja znanego Platinum Games. Nad tytułem pracował główny człon studia, w którym znaleźli się między innymi Yosuke Saito (producent z ramienia Square Enix), Takahisa Taura (game designer odpowiedzialny chociażby za Metal Gear Rising: Revengeance), Akihiko Yoshida (projektant postaci odpowiedzialny wcześniej m.in. za Vagrant Story, Final Fantasy XII, Bravely Default) oraz kompozytor Keiichi Okabe mający na koncie soundtrack pierwszej części.

NieR: Automata w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy zakończyli już prace nad tytułem, więc mogą teraz w spokoju wyczekiwać na premierę. Sytuację postanowił wykorzystać Taro Yoko, który wraz z drugim przedstawicielem studia zapowiedział ciekawą akcję.

Wszyscy gracze składający zamówienie przedpremierowe w wybranych sklepach zgarną za darmo t-shirt. Koszulka ze znanym motywem prezentuje się naprawdę przyjemnie i na pewno sympatycy NieR-a chętnie włączą ją do swojej kolekcji. Wiadomość została opublikowana przez europejski oddział Square Enix, więc możemy spodziewać się takiej oferty również w Polsce. Z tego powodu przed kupienie gry warto sprawdzić oferty.

Na zakończenie dodam, że NieR: Automata została już oceniona przez japońskie Famitsu – dziennikarze przyznali następujące noty: 9, 10, 10, 10.

Materiał: NieR: Automata – A special message from YOKO TARO

Tagi: nier: automata Platinum Games Square Enix

Nie przegap