Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.01.2017 13:01
WiLD wciąż żyje! Autorzy przedstawią niedługo nowe szczegóły
1061V

WiLD wciąż żyje! Autorzy przedstawią niedługo nowe szczegóły

Michel Ancel znany jest z tworzenia wyjątkowych, sympatycznych gier, które podbijają serca każdego, kto w nie zagra. Jednakże dość długo ostatnio było cicho o jego projekcie o nazwie WiLD.

Pamiętacie jeszcze w ogóle, czym była ta gra? Zapewne nie, bo od ponad roku nie dostaliśmy o niej nawet grama informacji. 

Na szczęście deweloper przerywa milczenie i obiecuje nam poprawę sytuacji. Za pośrednictwem tak lubianego Instagrama Ancel udostępnił nowe zdjęcie prezentujące jego dzieło - niestety nie podał przy tym żadnych szczegółów.

Zgubić się we własnej grze, to wielce satysfakcjonujące doświadczenie. Tak wiele lądów i sytuacji będzie do odkrycia. Będę regularnie pokazywał nowe screenshoty z WiLD. Obiecuję nie spoilerować przy tym fabuły!

Na razie dostaliśmy tylko wspomniany obrazek, który zamieszczam w galerii z kilkoma starszymi screenami, w ramach przypomnienia wam tego, jak wygląda cały projekt. Bardzo martwiłem się przez ten czas, że grę skasowano, ale na szczęście wszystko chyba idzie w dobrym kierunku!

Materiał: WiLD rozgrywka

Tagi: michel ancel ps4 wild Wild Sheep Studio