Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2017 18:40
Mass Effect: Andromeda. Szczegóły Tempesta i Nomada
854V

Mass Effect: Andromeda. Szczegóły Tempesta i Nomada

Gracze chcący odkrywać w marcu Gwiazdozbiór Andromeda proszeni są o pilne zapoznanie się z najnowszym materiałem wystosowanym przez organizatorów naszej misji, studio BioWare. Otrzymacie dzisiaj potrzebną wiedzę o pojazdach, które pomogą Wam wykonać wiele zadań w Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 23 marca. BioWare zdecydowało się na zupełne odświeżenie wielkiego uniwersum i tym razem poznamy akcję, która nie będzie związana ze znaną trylogią. Bohaterowie trafią do zupełnie nowego gwiazdozbioru.

Mass Effect: Andromeda w Encyklopedii PPE.pl

Deweloperzy systematycznie przedstawiają fanom kolejne informacje o pozycji, a dzisiaj możemy zapoznać się ze szczegółami pojazdów. Tempest będzie domem dla całej załogi – to tutaj przeprowadzimy badania, przejrzymy zebrane próbki, czy też usprawnimy bronie, pancerze, a nawet łazika. Inżynierowie stworzyli tutaj również salę konferencyjną, maszynownie, zbrojownię, ambulatorium i ładownię.

Interesująco zapowiada się rozgrywka Nomadem, który pozwoli nam zwiedzać odległe planety. Podczas rozgrywki zmienimy silniki, tarcze, systemy podtrzymywania życia, radar, a nawet zajmiemy się malowaniem. 

Materiał: Mass Effect: Andromeda - Tempest i Nomad 

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect: andromeda trailer zwiastun

Nie przegap