Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2017 16:29
Yooka-Laylee! Świetna cena pudełkowego wydania na PlayStation 4 i Xbox One
957V

Yooka-Laylee! Świetna cena pudełkowego wydania na PlayStation 4 i Xbox One

Mamy wyborną wiadomość dla fanów trójwymiarowych platformówek. Oczekiwane Yooka-Laylee ma w Polsce wydawcę, który zadba o wrzucenie tytułu do pudełek. 

Yooka-Laylee zostało sfinansowane dzięki akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Byli twórcy z Rare potrzebowali zaledwie 40 minut, by zebrać niezbędne pieniądze na przygotowanie produkcji, a dzięki całemu wydarzeniu otrzymali od graczy ponad 2 miliony funtów.

Yooka Laylee w Encyklopedii PPE.pl

Grą na Kickstarterze zainteresowało się 73 206 graczy, ale deweloperzy doskonale wiedzą, że tytuł może trafić do zdecydowanie szerszego grona odbiorców. Z tego powodu nad projektem czuwa Team17 – twórcy Wormsów od pewnego czasu pomagają autorom i wydają najróżniejsze indyki.

Dodatkowo rodzimy wydawca – Cenega – postanowił zająć się dystrybucją i to właśnie dzięki tej firme Yooka-Laylee trafi w Polsce do pudełek. Produkcja zadebiutuje 11 kwietnia na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, ale Cenega wrzuci na rynek pudełka w wersji konsolowej.

Należy na pewno dodać, że tytuł trafi do Polaków w fantastycznej cenie – za edycję na PlayStation 4, Xboksa One gracze muszą przygotować zaledwie 154,90 zł! Jest to naprawdę dobra cena za tak dobrze zapowiadającą się pozycję. Wersja na komputery osobiste została wyceniona na podobnym poziomie, ale w tym wypadku klienci otrzymają wyłącznie cyfrowy kod.

Dla ciekawskich, tak prezentują się cechy kluczowe Yooka-Laylee:

  • PRZEDSTAWIAMY NOWĄ PARĘ KUMPLI: Yooka i Laylee dysponują niesamowitym arsenałem umiejętności stworzonych do platformówkowej zabawy, które można dowolnie odblokowywać u wężowatego sprzedawcy Trowzera.
  • STWÓRZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ: Dowolnie kupuj i odblokowuj zdolności. Wybieraj, które światy chcesz zamienić w jeszcze większe i bardziej skomplikowane tereny zabaw i używaj wyjątkowych modyfikatorów rozgrywki, aby dostosować ją do swojego stylu gry.
  • ZBIERANIE W NOWOCZESNYM WYDANIU: Odnajduj błyszczące przedmioty, które umożliwiają postępy w rozgrywce, takie jak Motyla Energia o podwójnym działaniu oraz podstępni Ghost Writers!
  • NIEZAPOMNIANE POSTACIE: Poznaj (lub pokonaj) ekipę pełną niezapomnianych postaci, ożywionych przez zespoły artystów i dźwiękowców odpowiedzialnych za legendarne platformówki, która weźmie udział w kolejnych przygodach w Świecie Playtonic. Przygotujcie się na najróżniejsze chrząknięcia, piski i skrzeki.
  • DOSKONAŁA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA: David Wise (Donkey Kong Country) oraz Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie) łączą siły, aby stworzyć arcydzieło! Serio, umyjcie uszy – czeka je nie lada gratka.
  • ZAWOŁAJ KUMPLA: Stwórzcie własny kumpelski duet i przeżywajcie przygody w Yooka-Laylee w trybie kooperacji! Przejmując kontrolę nad specjalną postacią w trybie kooperacji, drugi gracz może wspierać Yookę i Laylee, ogłuszając przeciwników i pomagając przy trudnych wyzwaniach. Nie trzeba brać nikogo na barana.
  • I DUŻO, DUŻO WIĘCEJ: Odkryj wyjątkowe pojedynki z bossami, wyzwania z wagonikami, gry zręcznościowe w stylu retro, quizy i ponad 8 wyjątkowych trybów dla wielu osób!

Materiał: Yooka Laylee - Capital Cashino Trailer

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega Playtonic Games Yooka-Laylee

Nie przegap