SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2016 17:05
W Mass Effect: Andromeda mogą na początku zagrać posiadacze Xbox One
1113V

W Mass Effect: Andromeda mogą na początku zagrać posiadacze Xbox One

BioWare systematycznie dzieli się kolejnymi ciekawostkami z najnowszego Mass Effecta i według gorących plotek firma przedstawiła już szczegóły bardzo ciekawej promocji. Tytuł na początku będzie dostępny wyłącznie na Xboksie One. 

Mass Effect: Andromeda jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2017 roku. BioWare tworzy wielką pozycję, która ma zadowolić fanów, a jednocześnie zaoferować ciekawą opowieść dla wszystkich nowych eksploratorów planet.

Bardzo możliwe, że gra będzie kolejnym tytułem, w który zagrają na początku wyłącznie posiadacze Xboksów One. Wiadomość nie została jeszcze potwierdzona przez Elektroników, ale jeden z brytyjskich sklepów wspomina, że pozycja będzie dostępna w programie EA Access.

Oczywiście w tej sytuacji klienci otrzymają kilkudniowy wcześniejszy dostęp – zazwyczaj subskrybenci mogą na tydzień przed oficjalną premierą zasmakować w tytule. Trudno przewidywać, ale bardzo możliwe, że jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to twórcy mogą zdecydować się na pewne ograniczenia – przykładowo 10 godzin rozgrywki. W innej sytuacji najwięksi fani mogliby ukończyć historię przed premierą. 

Źródło: http://gamingbolt.com/mass-effect-andromeda-may-be-playable-on-xbox-first-via-ea-access-rumor

Tagi: bioware ea access electronic arts mass effect: andromeda

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Mass Effect: Andromeda
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 23.03.2017
  • Napisy
  • od lat 16 wulgarny język seks przemoc
Miesięcznik PSX Extreme