Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2016 18:53
Kolejna część Call of Duty na Xbox One. Od dzisiaj gramy w Call of Duty 3
1548V

Kolejna część Call of Duty na Xbox One. Od dzisiaj gramy w Call of Duty 3

Microsoft systematycznie powiększa zestawienie produkcji dostępnych w katalogu wstecznej kompatybilności i dzięki temu sympatycy Call of Duty mogą od dzisiaj zagrać w kolejną produkcję z tego uniwersum. Tym razem powracamy do czasów II wojny światowej.  

Call of Duty 3 zadebiutowało pierwotnie w listopadzie 2007 roku. Za produkcję odpowiada Treyarch, które postanowiło umiejscowić historię w 1994 roku podczas operacji Overlord. W trakcie historii gracze wcielają się w amerykańskich, brytyjskich, kanadyjskich oraz polskich żołnierzy. Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 82% 

Major Nelson przed kilkoma minutami powitał pozycję w programie wstecznej kompatybilności i dzięki temu każdy zainteresowany posiadacz Xboksa One może zagrać w tytuł na konsoli Microsoftu. Standardowo nie możecie liczyć na jakichkolwiek usprawnienia projektu, ale za to przynajmniej posiadacze pozycji nie muszą wydawać dodatkowej gotówki.

Jest to już trzecia odsłona z tego uniwersum dostępna w programie Amerykanów – wcześniej mogliśmy zapoznać się z Call of Duty 2 oraz Call of Duty: Black Ops. Jest to bez wątpienia miła okazja do nadrobienia zaległości przed nadciągającymi Call of Duty: Infinite Warfare oraz Call of Duty: Modern Warfare Remastered.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: call of duty 3 wsteczna kompatybilność xbox one

Nie przegap