Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 12:42
Tekken 7 - młody Kazuya na screenach
3371V

Tekken 7 - młody Kazuya na screenach

Tekken 7 zapowiada się wyjątkowo smacznie. Na targach gamescom nie zabrakło Katsuhiro Harady, który z dumą przedstawiał zgromadzonym swoje najnowsze dzieło. Dzisiaj możemy spojrzeć na materiał prezentujący odrobinę kampanii oraz kilka dodatkowych walk. 

Miałem okazję pojawić się na specjalnym pokazie Tekken 7, który odbył się na targach gamescom. Nie będę wspominał za wiele – moje wrażenia znajdziecie w nadchodzącym numerze PSX Extreme – ale gra na pewno spodoba się bardzo szerokiej publiczności. Autorzy celują w wielu graczy, ale jednocześnie nie zapominają o największych fanach serii.

Dzisiaj możecie spojrzeć na kilka walk – na pewno warto wspomnieć, że sam początek prezentuje kampanię. Historia w TK7 będzie bardzo rozbudowana, bo autorzy nie zamierzają popełnić błędów znajomych z Capcomu. Studio nie tylko dopracowuje kod sieciowy – szczegóły mamy otrzymać wkrótce – ale jednocześnie dba o singlistów.

Jeśli wszystko się uda, to na początku przyszłego roku otrzymamy naprawdę bardzo mocną bijatykę, która powróci na salony. Jeśli deweloperzy zadbają o turnieje dla fanów – a tak ma być – to przez kolejne miesiące miłośnicy gatunku będą zapatrzeni tylko w jeden tytuł. 

AKTUALIZACJA: W galerii paczka nowych screenów przedstawiająca między innymi młodego Kazuyę. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Tekken 7