Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.08.2016 18:51
Otwarte testy Titanfall 2 jeszcze w tym tygodniu
675V

Otwarte testy Titanfall 2 jeszcze w tym tygodniu

Pierwszy Titanfall okazał się być na tyle dobry, że w jego ślady poszły inne serie strzelanin pierwszoosobowych - a w sumie to jedna, która przyswoiła sobie pewne mechaniki do swoich potrzeb. 

Teraz dwójka ma szansę powtórzyć ten sukces i znów stać się prekursorem w kwestii chociażby opowiadania historii, bądź wprowadzania świeżych sposobów zabawy to trybów wieloosobowych.

Wiele jednak wskazuje na to, że to po prostu będzie ulepszona "jedynka". I bardzo dobrze, bo po co psuć coś, co zagrało idealnie, prawda? O jakości gry przekonacie się już w przeciągu dwóch najbliższych weekendów, w czasie których odbędą się dwie fazy otwartych beta testów. 

Pierwsze zaplanowane na dni 19-21 sierpnia obejmą dwa tryby. Bounty Hunt to starcie dwóch drużyn po 5 zawodników z falami przeciwników SI. Drugim jest oraz Pilots vs. Pilots, czyli deathmatch 8 na 8. Całość rozegramy na mapach Boomtown oraz Homestead, a do wyboru czeka dwójka tytanów - Ion i Scorch.

Kolejna faza 26-28 sierpnia doda do tego wszystkiego następną mapkę Forward Base Kodai oraz tryb Amped Hardpoint - starcia 6 na 6. 

Tagi: