Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 17:55
Bethesda przedstawia rozgrywkę z The Elder Scrolls Legends. Szykuje się kolejna typowa karcianka
429V

Bethesda przedstawia rozgrywkę z The Elder Scrolls Legends. Szykuje się kolejna typowa karcianka

Nadal czekamy na pozytywne informacje o The Elder Scrolls VI, ale deweloperzy skupiają się teraz na karcianych Legendach. Twórcy ponownie opublikowali długi gameplay, na którym tłumaczą wszystkie elementy rozgrywki. 

Sukces blizzardowskiego Hearthstone: Heroes of Warcraft sprawił, że wiele firm postanowiło przygotować na własną rękę sieciowe karcianki z bohaterami w rolach głównych. Powstaje Gwent: The Witcher Card Game, Fable Legends oraz oczywiście The Elder Scrolls: Legends.

Twórcy Skyrima postanowili przybliżyć graczom swoją produkcję i opublikowali kolejny materiał, na którym deweloperzy grają i przedstawiają szczegóły gry. Patrząc na film i słuchając szczegółów myślę, że propozycja nie będzie specjalnie wyróżniać się z tłumu, ale warto zwrócić uwagę na ciekawe zastosowanie przedzielonej planszy. Ta opcja pozwoli zawodnikom tworzyć najróżniejsze taktyki.

Aktualnie tytuł został zapowiedziany na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne, ale możemy mieć pewność, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy konkrety dotyczące wydania pozycji na konsole. Deweloperzy dostrzegają również w PlayStation 4 i Xboksach One publikę, która chętnie rozłoży karty i zawalczy w rankingach. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda gameplay The Elder Scrolls: Legends