Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2016 15:58
Bandai Namco zaprasza graczy do zabawy. Twórcy otworzyli tajemniczą stronę zapowiadającą Little Nightmares
357V

Bandai Namco zaprasza graczy do zabawy. Twórcy otworzyli tajemniczą stronę zapowiadającą Little Nightmares

Japończycy kilka tygodni temu zapowiedzieli ujawnienie nowej marki na targach w Kolonii. Twórcy postanowili podgrzać atmosferę i przedstawili stronę skrywającą sekret. 

Pracownicy Bandai Namco przyjeżdżają na gamescom z Tekken 7 i Dragon Ball: Xenoverse 2. Zestawienie nie imponuje, ale firma potwierdziła prezentację na imprezie „nowej marki dla europejskiej publiczności”. Dotychczas nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów, ale dzisiaj możemy wejść na stronę zatytułowaną Little Nightmares.

Czym są te Małe Koszmary? Dowiemy się pewnie dopiero podczas wydarzenia w Kolonii, ale zainteresowani już teraz zagrają w mini-gierkę. Po rozwiązaniu układanki zobaczycie dziwną postać, której wygląd nie mówi za wiele. Kolejne zagadki pojawiają się już jutro i w środę, a zagłębiając się w kod witryny można dostrzec informację dotyczącą pierwszego zwiastuna. Film zostanie opublikowany w czwartek.

W głębi duszy chciałbym zapowiedzi nowego SoulCalibur, ale czy jest to możliwe? Japończycy na pewno pracują nad nową odsłoną.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bandai Namco Gamescom 2016 Little Nightmares