Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2016 20:02
Gamesters zaprasza na Summer Cup w Battlefield 4
517V

Gamesters zaprasza na Summer Cup w Battlefield 4

Wszyscy wyczekują na wielką premierę Battlefield 1, ale wierni fani uniwersum powinni w należyty sposób pożegnać czwórkę. Właśnie z tej okazji portal Gamesters postanowił zorganizować kolejny letni turniej, w którym swoje umiejętności zaprezentują fani strzelania. 

Wakacyjnych turniejów nigdy za wiele, bo jest to dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności z najlepszymi graczami z całej Polski. Gamesters postanowiło zorganizować drugi turniej z cyklu Summer Cups na platformie DICE i jest to naszym zdaniem naprawdę dobra decyzja.

Turniej rozpocznie się 12 sierpnia i na dobry początek zespoły zostaną rozlosowane do grup. Najlepsze formacje awansują do drabinki pojedynczej eliminacji i jak zawsze najlepsze drużyny zostaną nagrodzone kilkoma sympatycznymi podarkami. Imprezą zainteresował się polski oddział Electronic Arts, a ponadto do puli nagród wpadnie kilka dodatkowych gadżetów od AimControllers, Pixel Box oraz... Naszego portalu! ;)

Widzowie również nie będą się nudzić, bo organizatorzy zadbają o transmisje z najciekawszych spotkań, a jednym z komentatorów będzie znany i lubiany KromkaChleba. Ponadto, nawet publika otrzyma możliwość zgarnięcia kilku fantów.

Rozgrywki odbędą się na PlayStation 4, a wszystkie dodatkowe szczegóły znajdziecie w tym miejscu. Nasz portal serdecznie zaprasza do zabawy! Na deser oddaję głos organizatorowi i przedstawiam zwiastun:

"Witam! Jak widać nie zatrzymujemy się, a wręcz nabieramy tempa! Jest to już nasz trzeci turniej z serii SummerCup. Tym razem lecimy z klasyką gatunku strzelanek na PlayStation 4, a mianowicie Battlefield 4. Mam nadzieje, że i tym razem nie zabraknie emocji i zaciętych pojedynków, bo jest o co walczyć :)."

Tagi: battlefield 4 e-sport gamesters Turniej

Nie przegap