Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.06.2016 08:04
Ujawnienie Watch Dogs 2 na E3 jest już pewne - Ubisoft rozdaje promocyjne przedmioty
2493V

Ujawnienie Watch Dogs 2 na E3 jest już pewne - Ubisoft rozdaje promocyjne przedmioty

Od kilku miesięcy w Sieci krążą plotki o Watch Dogs 2. W tym roku Ubisoft nie wyda kolejnej odsłony Assassin's Creed, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo zagramy w drugą odsłonę Watch Dogs...

Wg pierwszych przecieków w Watch Dogs 2 nie wróci Aiden. Głównym bohaterem ma być zupełnie nowa postać, na co wskazywała grafika wyszukana przez portal NerdLeaks pod koniec kwietnia.

To oczywiście tylko plotki. Pewne jest natomiast to, że Ubisoft już zaczął rozdawać materiały promocyjne związane z Watch Dogs 2. Takim przedmiotem pochwalił się "The Rad Brad" (Bradley Colburn), który na YouTube jest znanym autorem materiałów "Let's Play". Gość, który działa na YouTube od 6 lat otrzymał jeszcze przed E3 2016 przedmiot promocyjny. W tle zdjęcia widać pokrywkę pudełka z logiem nowej gry, a na skórzanym etui (zdaje się, że na okulary) widnieje napis "WATCH DOGS 2".

Można już zatem śmiało powiedzieć, że ujawnienie Watch Dogs 2 w trakcie konferencji Ubisoftu przed E3 jest już pewne. Rzeczona konferencja odbędzie się 13 czerwca o godz. 22:00.

 

Poniżej możecie też obejrzeć "unboxing" rzeczonego pakietu rozdawanego przez Ubisoft.

 

Tagi: Ubisoft Watch Dogs 2 youtube