Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2016 18:00
Szybkie motocykle nadjadą już w czerwcu. Znamy datę premiery i mamy zwiastun Valentino Rossi: The Game
464V

Szybkie motocykle nadjadą już w czerwcu. Znamy datę premiery i mamy zwiastun Valentino Rossi: The Game

Włosi z Milestone właśnie potwierdzili datę premiery Valentino Rossi: The Game. Gra nadjedzie w czerwcu, a najnowszy trailer przedstawia zawartość produkcji. W pozycji wskoczymy na szybkie motocykle, ale autorzy nie zapomnieli również o samochodach. 

Milestone od wielu lat przygotowuje najróżniejsze gry wyścigowe. Twórcy w styczniu wydali Loeb Rally Evo, a jednocześnie pracowali nad Valentino Rossi: The Game. Produkcją sygnowana nazwiskiem znanego kierowcy powinni zainteresować się sympatycy jednośladów.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun prezentujący rozgrywkę, a jednocześnie tryby zabawy. Jak widać autorzy nie zamykają się na jednych zawodach i obok MotoGP otrzymamy możliwość pojeżdżenia samochodami, a nawet weźmiemy udział w Track Racing.

Autorzy nie tracili czasu i przygotowali naprawdę sporo rozgrywki. Jeśli jesteście fanami gatunku to powinniście wyczekiwać na premierę – Valentino Rossi: The Game trafi na półki sklepowe już 17 czerwca. Tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/valentino_rossi_the_game/news/valentino_rossi_the_game_gets_june_17_release_date.html

Tagi: data premiery Valentino Rossi: The Game zwiastun