Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2016 18:16
50 minut gorącej rozgrywki z Uncharted 4: Kres Złodzieja
1378V

50 minut gorącej rozgrywki z Uncharted 4: Kres Złodzieja

Do premiery Uncharted 4: Kres Złodzieja pozostało jeszcze długich 18 dni, ale już dzisiaj możecie spojrzeć na soczysty materiał z produkcji Naughty Dog. Na filmie zobaczycie sporo pięknych miejscówek. 

Dość niespodziewanie w Sieci pojawił się materiał przedstawiający 50 minut czystej rozgrywki z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Wiele na to wskazuje, że jeden z YouTuberów postanowił stworzyć komplikację znanych materiałów. Jeśli oglądaliście wcześniej publikowane fragmenty z projektu, to pewnie widzieliście większość scen. Mimo wszystko jest to ciekawy zbiór publikacji.

W najbliższym czasie możemy spodziewać się szczegółów trybu sieciowego. Już dzisiaj Naughty Dog przedstawiło szczegóły Grabieży, a w kolejnych dniach zostaną ujawnione informacje dotyczące następnych wariantów zabawy.  

Ja mam tylko nadzieję, że w przypadku tej pozycji nie będziemy świadkami mocnych spoilerów w okolicach premiery… Szykuje się kawał epickiej opowieści z wielkim zakończeniem i w przypadku takich projektów każda najmniejsza niepotrzebna wiadomość może nam zepsuć przyjemność z poznawanej historii. 

XONE

FJTPC-XMXWM-FPW2Q-7XG64-HMD9Z

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Naughty Dog uncharted 4: kres złodzieja