Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2016 15:05
Od dzisiaj możecie sprawdzać Doom. Przed rozpoczęciem zabawy zobaczcie nowy zwiastun
1019V

Od dzisiaj możecie sprawdzać Doom. Przed rozpoczęciem zabawy zobaczcie nowy zwiastun

Jeśli nie macie większych planów na ten weekend, to powinniście ściągać pliki Doom (2016) i wypróbować najnowszy tytuł id Software. Twórcy przed rozpoczęciem testów opublikowali kolejny zwiastun, który przedstawia możliwości personalizacji.  

Wielka premiera Doom (2016) nadciąga. Twórcy postanowili w ten weekend zaoferować rozgrywkę wszystkim zainteresowanym i dzięki temu gracze mogą ściągać niezbędne pliki i wypróbować produkcję przed debiutem.

Podczas testów śmiałkowie sprawdzą dwie mapy (Fala gorąca i Piekielne ziemie), dwa tryby (Deathmatch drużyn i Wojenna ścieżka) oraz autorzy przygotowali nową broń, zestawy pancerzy, drwiny i moduły hakerskie. Zmagania właśnie się rozpoczęły i będą trwać aż do poniedziałku. Jest to ostatnia szansa na wypróbowanie tytułu, więc jeśli chcecie wyrobić sobie zdanie na temat projektu, to nie zmarnujcie tej okazji. Gra trafi na półki sklepowe już 13 maja.

Pliki bety znajdziecie klikając w poniższe odnośniki:

Jednocześnie zainteresowani mogą spojrzeć na najnowszy zwiastun. Autorzy pokazują możliwości przygotowywania broni oraz ubierania żołnierzy. To w zasadzie ciekawostka, ale pewnie znajdą się śmiałkowie, którzy spędzą w edytorze wiele długich godzin.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta Bethesda doom doom (2016) id Software trailer zwiastun