Kryspin Kras Kryspin Kras 08.04.2016 10:30
Pierwsze screenshoty z Zero Time Dilemma
1195V

Pierwsze screenshoty z Zero Time Dilemma

Twórcy serii Zero Escape mającej swoje korzenie jeszcze na Nintendo DS (999) pochwalili się pierwszymi screenshotami z trzeciej (i podobno ostatniej) części o podtytule Zero Time Dilemma. Dostaliśmy screeny zarówno z wersji na Vitę jak i 3DSa.

Spike Chunsoft to dziwny developer. Z jednej strony tworzy wesołe gry z serii Pokemon Mystery Dungeon czy dłubie przy rywalizacji Mario i Sonica na igrzyskach olimpijskich, a z drugiej strony w ich umysłach powstają chore i pokręcone historie w których często gęsto ktoś ginie w makabryczny sposób. Albo jako uczeń zamknięty w elitarnej szkole, (Danganronpa: Trigger Happy Havoc) albo jako z pozoru przypadkowi ludzie na statku w ramach chorego eksperymentu (999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors). Zarówno seria DanganRonpa jak i Zero Escape cieszą się ogromną popularnością i obie historie mają rzesze fanów. Ludzie z wypiekami na twarzy wyczekiwali zapowiedzi trzeciej części historii o Zero, więc nie powinna dziwić ich reakcja na ogłoszenie tytułu, którą możecie obejrzeć poniżej.

Twórcy gry w końcu postanowili podzielić się pierwszymi screenshotami z gry, zarówno z wersji na PS Vitę jak i 3DSa. Nie obawiajcie się spoilerów, teksty są po japońsku, a same zdjęcia są prawdopodobnie z samego początku gry. Zapraszam do galerii! Przypominamy, że premiera ma odbyć się w czerwcu tego roku.

Poniżej dla przypomnienia, oficjalny trailer gry:

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/04/07/zero-time-dilemma-gets-a-debut-batch-of-screenshots/

Tagi: 999 virtue's last reward zero escape zero time dilemma