Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 15:36
Ubisoft nie zamierza bawić się z oszustami w Tom Clancy's The Division. Firma dożywotnio banuje graczy
1645V

Ubisoft nie zamierza bawić się z oszustami w Tom Clancy's The Division. Firma dożywotnio banuje graczy

Francuska korporacja już w przypadku Tom Clancy's Rainbow Six: Siege udowodniła, że nie zamierza na serwerach tolerować oszustów. Ubisoft ostre praktyki przenosi na kolejną produkcję i pierwsi gracze pożegnają się z produkcją już w przyszłym tygodniu.  

Ubisoft oficjalnie potwierdził, że w Tom Clancy's The Division na komputerach osobistych pojawił się problem z oszustami. Gracze wykorzystują luki w zabezpieczeniach i zapewnili sobie nieskończoną liczbę amunicji, czy też bardzo potężne bronie.

Francuzi nie zamierzają tolerować takich wybryków i poinformowali o walce z klientami nieprzestrzegającymi reguł fair play. Studio na początku bez jakichkolwiek ostrzeżeń zablokuje konto zawodnika na 3 dni, ale gdy taka nauczka nie poskutkuje, to kolejny ban będzie dożywotni. Dzięki takim praktykom Ubisoft dość szybko wyczyści serwery ze wszystkich cwaniaków.

Warto oczywiście zaznaczyć, że na konsolach nie ma aktualnie żadnych problemów z oszustami. Ubisoft rozpocznie eliminowanie oszustów od następnego tygodnia – w aktualizacji pojawi się nawet specjalne narzędzie do raportowania użytkowników.

Sądzę, że jest to bardzo dobra wiadomość. Nikt nie zamierza tolerować zawodników, którzy będą niszczyć przyjemność całej społeczności.

Źródło: http://www.neowin.net/news/ubisoft-decides-to-start-banning-cheaters-from-the-pc-version-of-the-division

Tagi: ban oszustwo tom clancy's the division Ubisoft