Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2016 13:30
Tak prezentuje się pełna rozgrywka z Paragon - nowa gra Epic Games
669V

Tak prezentuje się pełna rozgrywka z Paragon - nowa gra Epic Games

Twórcy z Epic Games małymi krokami prezentowali bohaterów oraz fragmenty rozgrywki z Paragon, ale dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na długi i ukazujący pełną rozgrywkę materiał. Pozycją powinni zainteresować się sympatycy klasycznej MOBY.

Epic Games zaskoczyło prezentując Paragon. Znana ekipa postanowiła stworzyć grę z gatunku MOBA, która ma konkurować z najbardziej znanymi tytułami pokroju League of Legends, Smite, czy też Dota 2. Dotychczas deweloperzy przedstawiali bohaterów i tym samym prezentowali małe fragmenty rozgrywki, ale dzisiaj możemy spojrzeć na zdecydowanie dłuższy materiał.

Jak to wygląda? Bardzo klasycznie. Można dojść do wniosku, że Epic Games postanowiło stworzyć sztandarową pozycję. Trudno mi jednak znaleźć elementy, które mogą zachęcić fanów wspomnianych wcześniej produkcji do Paragon. Zmagania w tym projekcie są dość ślamazarne i nawet przy większej akcji dynamika pojedynków nie zachwyca. Jest to oczywiście przemyślana decyzja autorów, ale nie wygląda to specjalnie ciekawie.

Premiera Paragon została zapowiedziana na drugą połowę roku, ale gracze na PlayStation 4 i komputerach osobistych mogą wypróbować pozycję już dzisiaj. Epic Games zdecydowało się na zaoferowanie klientom dostępu Early Access, ale takie przyjemności są płatne.

Co sądzicie o Paragon? Czekacie na debiut w formie free-2-play?

Źródło: YouTube.com

Tagi: epic games gameplay Paragon