Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 04.04.2016 10:00
Na dobry początek tygodnia obejrzyjmy do kawy wszystkie megabrutalne Fatality z serii Mortal Kombat
783V

Na dobry początek tygodnia obejrzyjmy do kawy wszystkie megabrutalne Fatality z serii Mortal Kombat

Krwawe wykończenia, które do kultury gier wideo wprowadziła pierwsze odsłona serii Mortal Kombat, są już poniekąd pewną kultową funkcją tego medium, która zarezerwowana jest dla najbrutalniejszych gier. Zastanawialiście się kiedyś, ile takich finisherów pojawia się w samej Smoczej Serii?

Dużo. Nie liczyliśmy, ale nagranie prezentujące, podobno, wszystkie możliwe Fatality trwa niemal dwie godziny. Znajdziecie na nich wszystko - od kultowego wyrywania głowy z kręgosłupem z jedynki, po najgorsze obrzydlistwa z ostatniej odsłony serii. Od debiutu cyklu w latach 90. zmieniło się wiele, a Ed Boon i spółka z każdą częścią zaskakują nas coraz większym poziomem brutalności, gdy wydaje się, że bardziej obleśnie/krwawo/okrutnie (niepotrzebne skreślić) już być nie może.

Jeżeli macie za dużo czasu w ten słoneczny poniedziałek, to zapraszamy do oglądania. Jeżeli nie, to warto chociażby przeklikać się przez nagranie, aby zobaczyć na własne oczy, jak ogromnej metamorfozie uległa przez lata brutalność w grach wideo.

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-KnOozApMA4

Tagi: ciekawe fatality mortal kombat