Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 29.03.2016 11:00
AMD przypadkiem potwierdziło, że Everybody's Gone to the Rapture pojawi się na PC
717V

AMD przypadkiem potwierdziło, że Everybody's Gone to the Rapture pojawi się na PC

Jeżeli dwie kolejne premiery serii Danganronpa to za mało, aby utwierdzić was w przekonaniu, że grudniowy przeciek tegorocznych premier na Steamie był prawdziwy, to teraz już musicie w to uwierzyć.

W grudniu pojawiło się w sieci sporo informacji na temat byłych konsolowych exclusvie'ów, które według wpisów pojawiających się w serwisie Steam DB mają mieć swoją premierę jeszcze w tym roku na PC. Wielu z nas było nastawionych niezwykle sceptycznie. Głównie dlatego, że mieliśmy tu do czynienia z grami wydanymi przez Sony, a na liście pojawiał się także legendarny już Half-Life 3.

Wbrew ostrożności graczy, kolejne tytuły z listy zostają potwierdzone. Nie tylko możemy już zagrać na PC w obie części serii Danganronpa, ale niedługo poznamy także prawdopodobnie historię najbardziej brytyjskiego końca świata.

W dokumentacji nowych sterowników AMD możemy znaleźć taki wpis:

Updated Crossfire Profiles available for:

  • Everybody’s Gone to the Rapture™
  • Hitman™

Gra autorstwa studia The Chinese Room nie została nawet oficjalnie zapowiedziana jeszcze na PC. Twórcy gry nie potwierdzają jeszcze tej informacji twierdząc, że bardzo chcieliby, aby Everybody's Gone to the Rapture wylądowało również na PC, ale na ten moment nie mają nic nowego do ogłoszenia.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/03/28/everybodys-gone-to-the-rapture-coming-to-pc-according-to-amd/

Tagi: