Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 05.03.2016 14:44
Dark Souls III będzie powrotem do korzeni
1105V

Dark Souls III będzie powrotem do korzeni

Dark Souls II było chyba najbardziej krytykowaną grą z całej serii Souls wydawanej przez studio From Software. Ojciec marki, Hidetaka Miyazaki, zdradził, że nadchodząca odsłona serii nie będzie miała zbyt wiele wspólnego z najgorzej ocenią częścią.

Hidetaka Miyazaki nie opiekował się Dark Souls II, powierzając to zadanie komuś innemu. Japończyk jednak powraca za stery razem z Dark Souls III, by zaoferować nam produkt najwyższej jakości.

Jak mówi Miyazaki, nowe Soulsy to pokaz jego stylu tworzenia gier, jaki dobrze znamy i lubimy:

Cały design Dark Souls III jest oparty na moich osobistych preferencjach. Dark Souls II spoczywało w rękach innych ludzi z From Software, więc to ich gustom odpowiadało. Jeśli chodzi o design świata i innych elementów, wolę pod kątem struktury wrócić do czegoś bardziej przypominającego pierwszą grę i Bloodborne, coś z bardziej spójnym światem.

Jednym z najczęściej wymienianych w dyskusjach błędów Dark Souls II był fakt, że świat gry to zbiór niepowiązanych ze sobą lokacji, zamiast umiejętnie zespolonego świata. Zapowiada się na to, że tym razem nic podobnego się nie wydarzy.

Źródło: http://gamingbolt.com/dark-souls-3-is-based-on-my-personal-preferences-says-series-creator-hidetaka-miyazaki

Tagi: