SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2016 14:09
Techland rozszerza Dying Light! Konsolowcy otrzymują prace społeczności
767V

Techland rozszerza Dying Light! Konsolowcy otrzymują prace społeczności

Deweloperzy z Wrocławia już wcześniej zapowiedzieli, że zamierzają dostarczyć graczom na konsolach mapy przygotowane przez fanów z komputerów osobistych. Od dzisiaj zainteresowani mogą sprawdzać cztery lokacje, które zostały zaprezentowane na nowym zwiastunie. 

Techland nie może zaoferować graczom na konsolach pełnego wsparcia modów, ale twórcy wpadli na ciekawy pomysł. Wybrano najlepsze prace społeczności i zaoferowano lokacje w formie bezpłatnego rozszerzenia. Od dzisiaj gracze mogą sprawdzić cztery mapy, w których między innymi pobiegamy po lesie pełnym zombiaków, weźmiemy udział w horrorze, czy też zapoznamy się ze zręcznościówką dla fanów parkoura.

  • Under the City – horror w którym kluczową rolę odgrywają decyzje gracza
  • Climb Down – arcade’owa parkourowa zabawa
  • The Hunter – przetrwaj w lesie pełnym zombie
  • TeeVee – koszmarne wizje, które najlepiej przeżywać w ciemności

Jest to naprawdę sympatyczne DLC, które pokazuje, że deweloperzy naprawdę słuchają fanów na konsolach i chcą im zaoferować przynajmniej namiastkę projektów przygotowanych przez sympatyków pozycji. Wybrane prace prezentują się naprawdę ciekawie, a zainteresowani mogą już dzisiaj od godziny 19:00 czasu polskiego sprawdzić twórczość – wystarczy zaktualizować grę, a w menu pojawi się nowa zakładka.

Teraz pozostaje nam tylko cieszyć się dodatkiem, a później możemy czekać na kolejne paczki z nową zawartością. Studio pewnie w niedalekiej przyszłości zaoferuje nam kolejne miejscówki. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: