Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2016 21:31
Pierwsza tegoroczna powieść z Uniwersum Metro 2033 trafi w przyszłym tygodniu do księgarń
504V

Pierwsza tegoroczna powieść z Uniwersum Metro 2033 trafi w przyszłym tygodniu do księgarń

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera „Prawo do użycia siły”. Jest to kolejna opowieść z Uniwersum Metro 2033, która na pewno zainteresuje fanów postapokalitycznego świata. Dzisiaj możecie zapoznać się z fragmentem opowieści. 

Dokładnie 2 marca odbędzie się premiera kolejnej powieści w Uniwersum Metro 2033. Jest to pierwsza tegoroczna premiera tej serii, którą Dmitry Glukhovsky rekomenduje następującymi słowami:

„Wartka akcja, trudne wyzwania, niesamowite przygody. To prawdziwie męska powieść w Uniwersum, a jednocześnie pierwsza część trylogii, która jeszcze dalej przesuwa granice postapokaliptycznego świata”

Na szczęście nie musicie czekać do przyszłego tygodnia, by zapoznać się z fragmentem książki. Specjalnie dla naszych czytelników mamy część powieści, którą interpretuje Krzysztof Banaszyk!

Ponadto warto przypomnieć, że do każdego egzemplarza książki „Prawo do użycia siły” jest dołączony gratisowo zbiór opowiadań laureatów konkursu na najlepsze opowiadanie w Uniwersum Metro 2033 pt. „Echo zgasłego świata”. Mogę tylko dodać, że w tym zbiorze ponownie przeczytacie pracę naszego redaktora KOMODO! ;)

Tagi: Insignis książka metro 2033