Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2016 18:57
Premiera Tekken 7 dopiero w 2017 roku? Francuzi szykują się do gry
1176V

Premiera Tekken 7 dopiero w 2017 roku? Francuzi szykują się do gry

Bandai Namco nadal nie opublikowało daty premiery konsolowej wersji Tekken 7, ale możliwe, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy poważne konkrety. Firma rozszerza ekspansję produkcji i zaprasza do rozgrywki kolejnych zawodników. 

Tekken 7 zadebiutował aktualnie wyłącznie na automatach w Japonii. Gracze z tego pięknego kraju chętnie ćwiczą nowe combosy, biorą udział w specjalnie przygotowanych zawodach oraz cieszą się rozgrywką.

Na te wszystkie przyjemności mogą szykować się gracze z Francji, ponieważ od lipca zestawy z tytułem wylądują w wybranych miastach. Aktualnie nie otrzymaliśmy potwierdzonych lokacji, ale możemy strzelać, że będzie to między innymi Paryż.

Nie są to dobre wieści dla graczy wyczekujących na konsolową premierę. Jeśli zespół zamierza dopiero na początku drugiej połowy 2016 roku przenieść tytuł do Europy, to premiera na PlayStation 4 i Xboksie One może odbyć się dopiero w pierwszym kwartale 2017 roku. Są to oczywiście tylko i wyłącznie przypuszczenia, ale trudno mi uwierzyć, by pozycja mogła zadebiutować w okolicach listopada, gdy 4 miesiące wcześniej rozpocznie się kolejna faza testów.

Źródło: Twitter.com

Tagi: automaty Bandai Namco Tekken 7