Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2016 15:30
Dark Souls 3 na nowych fragmentach rozgrywki. Gracz miażdży rywali z finezją baletnicy
1532V

Dark Souls 3 na nowych fragmentach rozgrywki. Gracz miażdży rywali z finezją baletnicy

Wierni fani uniwersum Dark Souls pewnie odliczają dni do premiery najnowszej odsłony. From Software dalej przedstawia swoje wielkie dzieło i dzięki temu możemy spojrzeć na nowe fragmenty rozgrywki. [Aktualizacja#1]

From Software postanowiło odrobinę zrewolucjonizować Dark Souls 3. Twórcy dodają do produkcji specjalne ruchy, dzięki którym bohaterowie będą mogli w pełni wykorzystać moce broni. Deweloperzy małymi krokami prezentują tytuł podczas specjalnych transmisji dla japońskiej publiczności, ale oczywiście nawet i gracze z Zachodu mogą spojrzeć na filmy.

Dzisiaj możemy Was zaprosić na dwa materiały. Na pierwszym rycerz w końcu zapuszcza się w głąb budynku i walczy z kolejnymi przeciwnikami, zaś na drugim możemy spojrzeć na nową broń. Szybki miecz idealnie nadaje się do rywalizacji z wolnymi przeciwnikami. Sympatycznie wygląda specjalny atak – już widzę te wszystkie pojedynki PVP, w których zawodnicy będą wykorzystywać ten ruch, by ośmieszyć rywali! ;)

Cieszę się, że autorzy odrobinę zmieniają produkcję. Uwielbiam serię Japończyków, ale drobne i przemyślane zmiany na pewno nie zaszkodzą uniwersum. Miejmy tylko nadzieję, że gra nadal nie będzie wybaczać najmniejszych błędów. 

Aktualizacja #1

  • Pojawiły się kolejne fragmenty!

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/17/dark-souls-iii-looks-absolutely-fantastic-in-11-minutes-of-brand-new-gameplay/

Tagi: dark souls 3 From Software gameplay