Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 30.11.2010 13:12
Remake Halo 1 nabiera kształtów?
736V

Remake Halo 1 nabiera kształtów?

Wśród wielu remake'ów i odświeżonych klasyków, które pojawiły się lub zmierzają na nasze konsole, ten akurat miałby zagwarantowany sukces. O nowej wersji Halo: Combat Evolved plotkuje się od dłuższego czasu - i właśnie doszło kilka nowych sugestii...xxxxx

 

Tym razem pochodzą one z magazynu Games Master, który powołując się na "branżowe źródła i rozmowy w kuluarach" donosi, że remake pierwszego Halo szykuje odpowiedzialne za markę, wewnętrzne studio Microsoftu 343 Industries. Sama gra miałaby podobno hulać na silniku Halo: Reach i pojawić się na rynku jeszcze przed premierą kolejnej, pełnoprawnej części cyklu "z numerkiem", której oczekuje się w 2012 roku. Co więc pasuje idealnie? Oczywiście listopad 2011, na który przypada 10-lecie premiery oryginalnego Halo: CE.

 

Wiemy już, że 343 Industries poszukiwało talentów, aby tchnąć w serię nowe życie - ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji także coż "ożywić". Jeśli powiązać to z pamiętnymi wypowiedziami Microsoftu, że powrót tego klasyka byłby całkiem niezłym pomysłem, tudzież zakusy firmy na częstsze niż do tej pory wydawanie gier z serii - tajemnicza układanka zaczyna nabierać jakichś kształtów. Jestem pierwszym chętnym do zakupu - wśród Was też pewnie nie brakowałoby chętnych?

Tagi: 343 Industries halo remake

Nie przegap