Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2016 15:08
Frontier Developments spełnia marzenia graczy i prezentuje Elite Dangerous: Arena
859V

Frontier Developments spełnia marzenia graczy i prezentuje Elite Dangerous: Arena

Elite Dangerous to wyśmienita produkcja dla fanów kosmicznych podróży. Tytuł został w ubiegłym roku rozbudowany o tryb PVP, który niestety świecił pustkami. Na szczęście autorzy postanowili wysłuchać próśb graczy i oferują ten wariant zabawy jako osobną produkcję.  

Elite Dangerous: Arena to sieciowa strzelanina, w której gracze wskakują za stery niebezpiecznych statków. Tytuł początkowo narodził się w Elite Dangerous, jako dodatkowy wariant PVP. Za produkcję odpowiada Frontier Developments.

Na szczęście autorzy wysłuchali sympatyków i postanowili zaoferować Arenę osobno. W Elite: Dangeorus wielu graczy omijało zmagania PVP, a jest to spory błąd, ponieważ pojedynki są dynamiczne i niezwykle ekscytujące. Początkowo trudno ogarnąć pojazd, ale po kilku zmaganiach można przygotować się na kolejne świetne mecze.

W Elite Dangerous: Arena śmiałkowie sprawdzą kilka trybów (DM, CTF, FFA), ale zespół odpowiedzialny za pozycję ma stale rozwijać koncepcję i przygotowywać nowe warianty zabawy. Producent tytułu zapowiedział, że zadaniem zespołu było przygotowanie szybkich pojedynków, które będą przypominać rywalizację w Fifię, czy też Call of Duty.

Aktualnie tytuł można nabyć wyłącznie na Steam i kosztuje 30 zł.

Źródło: https://www.vg247.com/2016/02/16/elite-dangerous-arena-is-a-standalone-dogfighting-game/

Tagi: elite dangerous: arena elite: dangerous Frontier Developments