Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.02.2016 09:31
Pierwsza miejska trasa w całej okazałości - DriveClub na zabytkowych uliczkach
3591V

Pierwsza miejska trasa w całej okazałości - DriveClub na zabytkowych uliczkach

Najładniejsze wyścigi dostępne na PS4, zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni, dorobiły się już kolejnej aktualizacji, która zajmuje aż 13GB. Główną atrakcją update'u 1.26 jest miejski tor wyścigowy.

Scotland - Olt Town to pierwsza lokacja miejska w Driveclub. Twórcy przygotowali dla nas 6 wariantów tras, które dostępne są w DriveClub i DriveClub Bikes. Jeśli jeszcze nie odpaliliście rzeczonej trasy, a chcecie sprawdzić, jak deweloperzy poradzili sobie z tematem urbanistycznym, to warto odpalić poniższy filmik. Możecie na nim sprawdzić Scotland - Old Town w nocy, w trakcie opadów deszczu oraz za dnia.

 

Warto przypomnieć przy okazji, że twórcy przyszykowali dla nas w rzeczonej aktualizacji również tryb Hardcore Handling, który wyłącza wszelkie wspomagacze jazdy. Dołączono też kilka dodatków do Trybu Zdjęć. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji 1.26 znajdziecie w tym miejscu.

 

23 lutego w cyfrowej dystrybucji zadebiutują dwa świeże pakiety DLC:
- DLC „No Limits” zawiera 6 nowych eventów, 5 pucharków, 2 samochody (Nissan Skyline GT-R R34 V-Spec II i Honda Civic Type-R)
-  DLC „Suzuki” zawiera 6 nowych eventów, 5 pucharków, 2 motory (Suzuki GSX-R1000 i Suzuki GSX-S1000 ABS).

 

Tagi: driveclub driveclub bikes grafika ps4