Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2016 19:30
Przerażające Layers of Fear otrzymało klimatyczny zwiastun. Twórcy zapowiadają premierę
1088V

Przerażające Layers of Fear otrzymało klimatyczny zwiastun. Twórcy zapowiadają premierę

W przyszłym tygodniu zadebiutuje przerażająca opowieść przygotowana przez Bloober Team. Twórcy z Krakowa postanowili zapowiedzieć swoją przygodę nowym zwiastunem, który pobudza zainteresowanie. 

Brawl nie był najlepszą produkcją przygotowaną przez polskich deweloperów, ale na szczęście najnowsza pozycja Bloober Team zapowiada się dużo lepiej. Studio wzięło na warsztat horror, w którym gracze poznają opowieść obłąkanego malarza. Artysta podczas poznawania historii będzie odkrywał tajemnicze zakamarki swojego domu.

Gra początkowo znajdowała się w programie Wczesnego Dostępu na Steam oraz Xbox Live i pierwsze opinie są bardzo pozytywne. Gracze oraz dziennikarze zachwalają gęstą atmosferę i przedstawienie samego malarstwa.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun i nawet ten krótki materiał jest obładowany ciekawymi scenami. Widać, że autorzy brną w swoją mroczną koncepcję, którą mogliśmy zobaczyć już na pierwszych materiałach.

Layers of Fear w przyszłym tygodniu zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Szykujecie się? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: