Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2016 14:32
Agent 47 eliminuje rywali - zobaczcie nową rozgrywkę z Hitman. Szef IO Interactive przeprasza za zamieszanie
1191V

Agent 47 eliminuje rywali - zobaczcie nową rozgrywkę z Hitman. Szef IO Interactive przeprasza za zamieszanie

W piątek rozpoczną się testy beta Hitman (2016). Twórcy postanowili zaprezentować swoją produkcję szerokiej publiczności i udowodnić, że ta koncepcja ma szansę na sukces. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowe fragmenty rozgrywki. 

W Sieci pojawiła się masa rozgrywki z Hitman (2016). Tytuł specjalnie nie wyróżnia się od znanych nam przygód Agenta 47. Mam nawet wrażenie, że niemal cały czas oglądamy znaną lokację… W sumie coś jest pewnie na rzeczy, bo w dniu premiery gracze otrzymają zaledwie jedną miejscówkę. Dopiero w późniejszym terminie zostaną opublikowane kolejne fragmenty produkcji.

Hannes Seifert szef IO Interactive nie ukrywa, że jest mu bardzo przykro z powodu powstałego zamieszania. Studio od początku chciało zaoferować klientom opowieść podaną w kawałkach, ale zespół w nieodpowiedni sposób zajął się promocją. Z tego powodu powstała pewna dezinformacja, która wpłynęła negatywnie na projekt.

Gra początkowo miała zadebiutować 1 grudnia, ale autorzy zdecydowali się opóźnić premierę, by pokazać zainteresowanym, że za pełną cenę otrzymają pełen produkt. Na poszczególne kawałki tortu będziemy musieli zaczekać, ale w pozycji nie pojawią się jakiekolwiek dodatkowe płatne elementy oraz mikrotransakcje. Studio obiecuje również stałe przygotowywanie nowych wydarzeń oraz wyzwań.

Pierwszy odcinek nowych perypetii Agenta 47 poznamy już 11 marca. W dniu debiutu fani otrzymają prolog oraz misję w Paryżu. Twórcy poinformowali, że kolejne lokacje – Włochy, Maroko, Tajlandia, Japonia, Stany Zjednoczone – trafią do zainteresowanych w przeciągu najbliższego roku.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/hitman/news/hitman_boss_sorry_for_confusion_over_controversial_launch_plans.html

Tagi: hitman Hitman (2016) IO Interactive Square Enix