Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 18:59
Poznajcie wszystkie umiejętności Agentów. Ubisoft prezentuje nowy materiał z Tom Clancy's The Division
1030V

Poznajcie wszystkie umiejętności Agentów. Ubisoft prezentuje nowy materiał z Tom Clancy's The Division

Małymi krokami zbliża się premiera Tom Clancy's The Division, więc Ubisoft chce mieć pewność, że będziemy przygotowani na walkę w Nowym Jorku. Firma przedstawiła prezentację umiejętności, które pomogą Agentom w najtrudniejszych sytuacjach.

Dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo ciekawy materiał, na którym Ubisoft prezentuje umiejętności. Bohaterowie od początku mają dostęp do trzech drzewek umiejętności i tylko od naszych preferencji zależy, w jaki sposób rozwiniemy agenta. Twórcy postawili na wielką swobodę, ponieważ w każdym momencie otrzymamy możliwość zresetowania przyznanych punktów. To na pewno pozwoli śmiałkom na dopracowanie postaci pod odpowiednie taktyki.

W sumie Francuzi nie odkrywają tutaj wielu sekretów – o skillach w Tom Clancy's The Division słyszeliśmy już kilkukrotnie, ale dzisiaj możemy zerknąć na ciekawą prezentację zdolności. Podczas zabawy trzeba będzie się odpowiednio przygotować i wybierać moce odpowiednie do misji.

Pewnie dość szybko pojawią się w Sieci specjalne zestawienia, dzięki którym będziemy mogli stworzyć idealnego herosa pod atak, obronę, czy też wsparcie. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: tom clancy's the division trailer Ubisoft zwiastun