Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2016 21:16
Premiera ostatniej części trylogii Diablo. Fałszywy prorok trafił do księgarni - mamy dla Was fragment!
479V

Premiera ostatniej części trylogii Diablo. Fałszywy prorok trafił do księgarni - mamy dla Was fragment!

Sympatycy uniwersum Diablo czekali na ten dzień od dawna. Fałszywy prorok wylądował w księgarniach, a my mamy dla Was fragment tej najnowszej opowieści przygotowanej przez Richarda A. Knaaka. Ponadto wydawnictwo Insignis przedstawiło ciekawą ofertę, która powinna zainteresować czytelników.

Dzisiaj do księgarń trafia „Fałszywy prorok” Richarda A. Knaaka – czyli trzeci już tom trylogii „Diablo. Wojna grzechu”, cyklu opartym na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej grze Blizzard Entertainment.

W powieści „Fałszywy prorok” czytelnicy znajdą dalsze losy Uldyzjana, bohatera dwóch poprzednich tomów: „Prawo krwi” oraz „Smocze łuski”. Teraz, po upadku kultu Trójcy, Uldyzjan pragnie już tylko uwolnić ludzkość od zgubnych wpływów Katedry Światłości i stojącego na jej czele charyzmatycznego Proroka. Jednak Prorok to w rzeczywistości Inarius, anioł renegat, który uważa, że stworzony przez niego świat należy doń niepodzielnie. Inarius nie zamierza pozwolić, by Sanktuarium wymknęło mu się z rąk. W obliczu zbliżającej się konfrontacji z tak potężnym przeciwnikiem Uldyzjan nie dostrzega, że Inarius nie jest jedynym, który chce zawładnąć światem ludzi.

Dla wszystkich czytelników fantastyki oraz fanów gry Diablo, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać poprzednich tomów trylogii „Diablo. Wojna grzechu” Wydawnictwo Insignis  przygotowało specjalną ofertę – wszystkie trzy tomy w rewelacyjnej 69,99 w sklepie Insignis.

 

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: