Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2016 17:00
Blizzard zapowiada nowości w aktualizacji 2.4.0 do Diablo III - zobaczcie materiał wideo
1298V

Blizzard zapowiada nowości w aktualizacji 2.4.0 do Diablo III - zobaczcie materiał wideo

W ubiegłym tygodniu zapowiadaliśmy nadciągający patch do Diablo III, który wprowadzi do gry wiele nowości. Firma postanowiła przedstawić innowacje na przyjemnym materiale wideo. Oglądajcie i przygotujcie się na stos nowości. 

Amerykanie potrafią dbać o swoje produkcje. Blizzard przyzwyczaił graczy do stałego wspierania swoich hitów, ale w przypadku Diablo długo czekaliśmy na tak pozytywne informacje. Firma od dłuższego czasu pracowała nad wielką aktualizacją i łatka w końcu trafiła do Europy. Gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych mogą pobrać patch i cieszyć się nową zawartością.

Moim zdaniem najciekawiej zapowiadają się Wyspa Szarej Pustki oraz powiększone obszary – dodatkowe lokacje zawsze umilają rozgrywkę i miłośnicy uniwersum na pewno chętnie odwiedzą nowe miejscówki i zawalczą z wypakowanymi potworami. Fani serii ucieszą się również z nowych zestawów – bieganie za jeszcze potężniejszymi broniami oraz pancerzami to esencja tej produkcji.

Miło, że pracownicy „Zamieci” słuchają opinii fanów i starają się ulepszać swoją wielką pozycję. Początkowo gra musiała zmierzyć się z serią negatywnych opinii dotyczących niektórych elementów, ale studio stara się systematycznie eliminować niedogodności. 

Tak prezentują się stworzone nowości: 

  • Wyspa Szarej Pustki - Tajemnicza, porośnięta lasami Wyspa Szarej Pustki jest już dostępna! W miejscu tym, oplecionym siecią intryg, spotkać można zupełnie nowych wrogów. Stawcie czoła dziczy, by rozwikłać zagadkę tajemniczych mieszkańców wyspy. Ale uważajcie – ponoć nawet sama ziemia łaknie tam krwi.
  • Powiększone obszary - Znane wam Sanktuarium nieco się rozrośnie! Dwa już istniejące obszary wzbogacą się o nowe miejsca w pełni przeznaczone do zbadania i wyposażone w nowe zlecenia i wydarzenia. Spróbujcie przeżyć na terenach łowieckich lodowych monstrów w Wiecznej Kniei – nowym fragmencie Ruin Seszeronu. Także Posiadłość Leoryka z Aktu I powiększyła się o tereny położone za zawalonymi schodami. W tym miejscu na ciekawskich łowców skarbów czekają teraz Kwatery królewskie.
  • Podziemia Zestawów - Sprawdźcie swoje umiejętności w wybranych spośród dwudziestu czterech specjalnie zaprojektowanych podziemi zestawów! Wszystkie podziemia są statyczne, mają z góry określony rozkład i stworzono je z myślą o konkretnych zestawach klasowych. Załóżcie na siebie sześć elementów wybranego zestawu i odwiedźcie Bibliotekę Leoryka, by uzyskać wskazówkę odnośnie położenia danych podziemi. Odnajdźcie je, ukończcie i zdobądźcie nagrody w postaci elementów ozdobnych. Możecie poddać się jednej próbie albo większej ich liczbie, a prawdziwie wytrwali pewnie zechcą sprostać wszystkim wyzwaniom!
  • Wzmocnione Szczeliny - Sypnijcie złotem, by nasycić Głęboką Szczelinę i zyskać czwartą szansę na ulepszenie legendarnego klejnotu. Koszt zależeć będzie od poziomu Głębokiej Szczeliny, a dodatkowe ulepszenia zdobędą tylko ci, którzy ją ukończą, więc inwestujcie roztropnie!
  • Odrodzenie sezonowe - Przechodźcie bezproblemowo z sezonu do sezonu dzięki Odrodzeniu sezonowemu! Ta nowa funkcja pozwala natychmiast zmienić postać niesezonową w nowego bohatera sezonowego na 1 poziomie, zachowując jego imię oraz liczbę godzin spędzonych przy grze. Cały ekwipunek zostaje z niego zdjęty i wysłany do was w trybie niesezonowym, a na odebranie go będziecie mieć 30 dni. Poziomy mistrzowskie, osiągnięcia i inne dokonania zostają razem z postaciami niesezonowymi.
  • Ulepszony pasek wzmocnień - Zadbaliśmy o większą przejrzystość interfejsu użytkownika na wszystkich platformach, ulepszając pasek wzmocnień! Usunęliśmy z niego statyczne wzmocnienia i zastąpiliśmy je nowymi wskaźnikami i licznikami. Dodaliśmy także chowany zasobnik wzmocnień, który zbiera wszystkie wzmocnienia drużynowe i grupowe i można rozwinąć go, najeżdżając kursorem na jego wskaźnik, by szybko przejrzeć wszystkie wzmocnienia.
  • Dynamiczny system walki (PC) - Popularny w konsolowej wersji gry dynamiczny system walki trafi na komputery PC! Gracze, którzy masowo sieją śmierć i spustoszenie oraz zmyślnie wykorzystują otoczenie, zyskają teraz premie za masakrę, zniszczenie i wykorzystanie pułapek. Zdobądźcie więcej punktów doświadczenia, zagwarantujcie sobie tymczasową premię do szybkości ruchu lub generacji zasobów – a wszystko to dzięki taktyce i sprytowi.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Diablo III Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition

Nie przegap