Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2015 19:02
Ninja Theory chwali się efektami wizualnymi, które wpływają na świat z Hellblade
937V

Ninja Theory chwali się efektami wizualnymi, które wpływają na świat z Hellblade

Brytyjczycy z Ninja Theory w przyszłym roku pozwolą zapoznać się szerokiej publiczności ze swoim kolejnym wielkim dziełem. Hellblade zapowiada się wyjątkowo, a dzisiaj możemy zapoznać się z materiałem przedstawiający efekty wizualne, które wpływają na świat gry. 

Hellblade zostało zapowiedziane w sierpniu 2014 roku, ale produkcja trafi na rynek dopiero w przeciągu nadchodzących 12 miesięcy. Nikogo nie powinna dziwić ta sytuacja, ponieważ Ninja Theory to bardzo mała ekipa, którą można porównać do niezależnego studia zajmującego się indyczkami… Jednak każda kolejne dzieło Brytyjczyków osiąga sukces i prezentuje najwyższą jakość.

Pewnie nie inaczej będzie w przypadku opowieści Senuy – w grze poznamy historię wojowniczki, która przetrwała atak najeźdźców, ale to wydarzenie sprawiło, że bohaterka ma spore problemy psychiczne. W produkcji zostanie zaprezentowany obraz choroby, ale nie możemy liczyć na „przyjazny przekaz” – studio chce zaoferować do bólu realistyczną opowieść, w której protagonistka będzie walczyć nie tylko ze stworami, ale również (a może przede wszystkim?) z własnymi problemami.  

Ciekawostką na pewno jest fakt, że w grze od samego początku otrzymam dostęp do pełnego wachlarza ciosów – tylko od nas zależy w jaki sposób opanujemy dostępną broń i jak nauczymy się ją wykorzystywać.

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny przyzwoity materiał z produkcji Hellblade. Twórcy ukazują efekty wizualne, które wpływają na świat… Grzmoty, burze, a po chwili piękne słońce? To wszystko jest możliwe i trzeba przyznać, że wygląda bardzo dobrze. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera hellblade Ninja Theory