Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2015 20:00
Profesjonaliści nie mają litości. Zobaczcie najlepsze akcje i krwawe walki z Mortal Kombat X
1389V

Profesjonaliści nie mają litości. Zobaczcie najlepsze akcje i krwawe walki z Mortal Kombat X

Najlepsi zawodnicy Mortal Kombat X wciąż rywalizują o tytuł, pieniądze, sławę oraz piękne kobiety, a my możemy dzisiaj zobaczyć najciekawsze pojedynki z europejskich aren. Zobaczcie zawodowców, których paluchy potrafią zdziałać cuda.  

Gracze z Europy, Ameryki i Wspólnoty Niepodległych Państw walczą aktualnie w regionalnych kwalifikacjach, z których tylko najlepsi zakwalifikują się do kolejnego etapu zmagań. Jednak zawodnicy już na początku rywalizacji muszą pokazać swoje najlepsze sztuczki, ponieważ w tym turnieju nie ma miejsca na porażki. Nie można zapomnieć, że profesjonaliści rywalizują o pulę 100 tysięcy dolarów!

Netherrealm Studios w świetny sposób podeszło do swojej produkcji i od początku zapowiedziało zmagania eSportowe na najwyższym poziomie. Mistrzostwa są organizowane przez ESL, czyli firmę, która systematycznie przygotowuje zawody na dosłownie wszystkich możliwych platformach.

Dzisiaj mamy dla Was pięć najlepszych akcji (pierwszy film) oraz siódmą rundę europejskich kwalifikacji (pozostałe materiały). Ja podczas pisania tej wiadomości z przyjemnością przyglądałem się grze Undeadjim – zawodnik w przyzwoity sposób opanował Tremora… Aż chce się grać! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay mortal kombat x NetherRealm Studios turniej Warner Bros.