Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 15.12.2015 11:00
Pokken Tournament w zestawie z Wii U. Mamy zwiastun wersji konsolowej
1096V

Pokken Tournament w zestawie z Wii U. Mamy zwiastun wersji konsolowej

Nowa gra autorstwa Bandai Namco - Pokken Tournament, to bardzo ciekawy twór łączący w sobie cechy brawlera i tradycyjnej bijatyki. Znamy już datę premiery, a także wygląd zestawu z konsolą, który trafi na rynek.

Nintendo ogłosiło właśnie specjalny bundle z konsolą Wii U przygotowany z okazji zbliżającej się premiery gry Pokken Tournament. Zestaw pojawi się na japońskich półkach sklepowych 18 marca. Znajdziemy w nim czarna konsolę wyposażoną w dysk 32GB, grę, kartę Amiibo z rysunkiem Dark Mewtwo oraz specjalną książeczkę z rozpisanymi ciosami specjalnymi.

Szkoda, że Wielkie N nie dorzuca figurki, a jedynie kartę Amiibo. Zwłaszcza, że Pokemony są ogromna marką i z pewnością każdy fan chętnie wydałby parę złotych więcej, by móc postawić na półce ładnie wyglądającą statuetkę. 

Poniżej możecie również obejrzeć najnowszy zwiastun zapowiadający konsolową premierą, a w galerii znajdziecie zestaw nowych screenów.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/14/pokken-tournament-wii-u-bundle-announced-for-japanby-nintendo-trailer-released/

Tagi: Bandai Namco obrazki pokken tournament screeny trailer zwiastun

Nie przegap