Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2015 15:28
Gracze na Xbox One jeszcze w tym tygodniu sprawdzą Tom Clancy's The Division! Twórcy opóźnili betę
956V

Gracze na Xbox One jeszcze w tym tygodniu sprawdzą Tom Clancy's The Division! Twórcy opóźnili betę

Mamy dobrą i złą wiadomość dla graczy wyczekujących na Tom Clancy's The Division. Pierwsze testy produkcji rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu, ale wezmą w nich udział wyłącznie gracze na platformie Microsoftu. 

Ubisoft wcześniej zapowiedział wielką betę Tom Clancy's The Division i testy zostaną przeprowadzone, ale w późniejszym terminie. Początkowo zmagania miały rozpocząć się do końca roku, ale studio zdecydowało się opóźnić zabawę o kilka tygodni.

Na szczęście niektórzy z Was bez najmniejszych problemów sprawdzą tytuł Francuzów – „ekskluzywne testy alpha” rozpoczną się wyłącznie na Xboksie One już środę i będzie trwać do soboty. W trakcie rozgrywki gracze sprawdzą między innymi Dark Zone, czyli specjalne areny PVP, w których nie obowiązują jakiekolwiek zasady.

W zmaganiach wezmą udział gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na produkcję, jednak studio zaznacza, że jest to bardzo wczesna faza pozycji i przed debiutem będziemy świadkami wielu aktualizacji. Właśnie z tego powodu firma zabroniła przechwytywania rozgrywki, live-streamowania, publikowania zdjęć, czy też publikowania wrażeń z rozgrywki. Alpha ma pomóc wyłącznie udoskonalić tytuł. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: