Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2015 18:57
Beta Uncharted 4: A Thief's End ruszyła. Gracie? Mamy rozgrywkę i test płynności
1578V

Beta Uncharted 4: A Thief's End ruszyła. Gracie? Mamy rozgrywkę i test płynności

Testy najnowszego dzieła Naughty Dog właśnie się rozpoczęły, pierwsi zawodnicy biegają po serwerach, a w Sieci lądują nowe materiały z gry. Mieliście okazję zagrać? 

Od godziny 18:00 posiadacze Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a mogą sprawdzać betę Uncharted 4: A Thief's End. Twórcy zdecydowali się w pewien sposób nagrodzić klientów trzech kotletów i zaoferowali graczom testy trybu sieciowego.

Pierwsze opinie o grze są bardzo pozytywne. Twórcy postawili na płynną i dobrze wyglądającą rozgrywkę, która jest urozmaicona nowymi elementami – warto na pewno wspomnieć o współtowarzyszach sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Digital Foundry podaje, że tytuł śmiga znacznie lepiej od wersji ukazanej na Paris Games Week – twórcy usprawnili produkcję i zajęli się optymalizacją. Nadal nie możemy mówić o stałych 60 klatkach na sekundę, ale bez przeszkód zainteresowani zauważą poprawę.

A jak Wasze wrażenia z trybu sieciowego Uncharted 4: A Thief's End? Innowacje są Waszym zdaniem potrzebne dla tej serii, czy może Niegrzeczne Psiaki niepotrzebnie kombinują? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: