Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2015 19:03
Nintendo opublikowało gorący zwiastun Xenoblade Chronicles X - oglądasz i chcesz grać!
726V

Nintendo opublikowało gorący zwiastun Xenoblade Chronicles X - oglądasz i chcesz grać!

Wielka premiera Xenoblade Chronicles X odbędzie się w piątek, więc Nintendo wrzuciło do Sieci premierowy zwiastun. Jeśli nie posiadacie w domu Nintendo Wii U lub gotówki na sprzęt Big N i grę Monolith Soft, to lepiej nie oglądajcie tego materiału. 

Brytyjski oddział Nintendo opublikował ponad 3 minutowy zwiastun, który w świetny sposób prezentuje tego wielkiego RPG-a. Możemy zerknąć na bohaterów, lokacje oraz wyjątkowe stwory, które wyglądają wprost olśniewająco.

Pragnę jednak zauważyć, że w Sieci pojawiły się opinie o możliwych spoilerach zamieszczonych w zwiastunie – ja nie widzę tutaj niepożądanych treści i według komentarzy na NeoGAFie jeśli nie graliśmy jeszcze w tytuł, to nie mamy możliwości wyłapania „złych scen”. Może jedynie ostatnie sekundy (po prezentacji pudełek) pokazują troszkę za dużo…

Ja mimo wszystko zachęcam do zobaczenia trailera – mamy tutaj wprost epicki montaż, który potrafi nakręcić na pozycję Monolith Soft. Ostrzegam jednak graczy, którzy nie posiadają w domu urządzenia Nintendo – w ten weekend możecie przyprowadzić do domu nową konsolę! ;) 

Źródło: YouTube.com

Tagi: monolith soft Nintendo wii u xenoblade chronicles x

Nie przegap