Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2015 19:30
Oglądajcie z nami transmisję z Londynu - DICE prezentuje dodatek do Star Wars: Battlefront
872V

Oglądajcie z nami transmisję z Londynu - DICE prezentuje dodatek do Star Wars: Battlefront

Pierwsi śmiałkowie zapoznają się z Bitwą o Jakku już jutro, ale DICE postanowiło zorganizować specjalne wydarzenie, na którym zostanie zaprezentowana nadciągająca zawartość. Chcecie się dobrze przygotować do rozgrywki? Oglądajcie z nami transmisję z Londynu! 

DICE zapowiedziało kilka tygodni temu, że wszyscy posiadacze Star Wars: Battlefront (2015) otrzymają za darmo rozszerzenie zatytułowane Bitwa o Jakku. Twórcy postanowili przygotować bezpłatny dodatek, który połączy produkcję z nadciągającym filmem.

Rozszerzenie jest prequelem do Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, podczas którego stoczymy zacięte boje pomiędzy Imperium a Nową Republiką. Skutki tych bitew zobaczymy w najnowszym filmie Jeffrey’a Abramsa.

Twórcy postanowili zaprezentować przygotowaną zawartość i z tego powodu od godziny 20:00 będziemy mogli śledzić specjalną audycję. Podczas wydarzenia zobaczymy nowe mapy oraz zerkniemy na rozgrywkę z „Punktu zwrotnego”.

Jeśli nabyliście grę w przedsprzedaży, to DLC pobierzecie już jutro. Pozostali gracze muszą zaczekać na Bitwę o Jakku dodatkowe 7 dni.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: DICE dlc Electronic Arts live-stream star wars: battlefront (2015)