Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 30.11.2015 10:00
Tekken 7 z możliwością grania z własną ścieżką dźwięków? Twórcy bardzo by chcieli, ale jest to problematyczne
869V

Tekken 7 z możliwością grania z własną ścieżką dźwięków? Twórcy bardzo by chcieli, ale jest to problematyczne

Twórcy gry starają się przywrócić znaną z Tekken Tag Tournament 2 funkcję Tekken Tunes. Niestety okazuje się to być trudniejsze, niż można by się spodziewać.

Opcja Tekken Tunes nie tylko pozwalała nam przesłuchać wszystkie utwory z gry, które odtwarzane były na arenach podczas walk, ale co najważniejsze dawała możliwość bicia się pod własną ścieżkę dźwiękową. Wystarczył tylko zestaw plików mp3 i chwilę później rodzinka Mishima rozwiązywała swoje patologiczne problemy w rytm "Takiego Tanga" Budki Suflera. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez fanów funkcji i twórcy dobrze o tym wiedzą, jednak wprowadzenie jej do gry nie jest już takie proste.

Ojciec serii Tekken - Katsuhiro Harada wspomniał na Twitterze, że zaimplementowanie Tekken Tunes do siódmej odsłony turnieju o tytuł króla żelaznej pięści wymagałoby od Sony wprowadzenia poprawek do własnej polityki, a także stosownej łatki. Jest to po części związane również z bezpieczeństwem użytkowników konsoli PlayStation. Bandai Namco prowadzi z Sony negocjacje, jednak nie są one łatwe.

Jaką powracającą funkcję lub tryb gry chętnie zobaczylibyście w nowej odsłonie serii?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/29/tekken-7-tekken-tunes-on-ps4-would-require-a-system-update-and-policy-change-negotiations-not-easy/

Tagi: Bandai Namco Sony tekken Tekken 7 tekken tunes