Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.11.2015 07:52
Nadlatuje Ace Combat 7 - ujawnienie gry już na imprezie PlayStation Experience 2015?
843V

Nadlatuje Ace Combat 7 - ujawnienie gry już na imprezie PlayStation Experience 2015?

Kolejne aktualizacje do sieciowego Ace Combat: Infinity są fajne, ale to nie to samo co nowa odsłona serii z doskonale dopracowaną kampanią singleplayer. Na szczęście okazuje się, że już możemy szykować się na siódmy odcinek tej lotniczej marki!

Trudno zachować nadciągające premiery w tajemnicy w dzisiejszych czasach. Spostrzegawcze osoby zauważyły, że w kodzie źródłowym japońskiej oficjalnej strony poświęconej Ace Combat Infinity pojawiła się wzmianka o... Ace Combat 7. Gra ma zostać ujawniona już na grudniowej imprezie PlayStation Experience 2015. Ujawnieniu Ace Combat 7 ma towarzyszyć publikacja emblematów do wykorzystania w Ace Combat Infinity.

Informację pozyskano przez przetrzepanie kodu źródłowego oficjalnej japońskiej strony Ace Combat Infinity. Traktujcie zatem tego newsa póki co jako plotkę. Już za kilka dni potwierdzi się, ile prawdy jest w tym doniesieniu. Impreza PlayStation Expierience 2015 odbywać się będzie w dniach 5-6 grudnia, w San Francisco. Spodziewamy się, że w trakcie tego wydarzenia zapowiedziane zostanie więcej tytułów zmierzających na PS4.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/30/ace-combat-7-announce-spoiled-by-infinity-update-rumour/

Tagi: ace combat ace combat 7 Ace Combat Infinity samoloty