Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2015 20:37
Szykujcie się na sporo grania - Treyarch zapowiada „podwójny weekend” w Call of Duty: Black Ops III
468V

Szykujcie się na sporo grania - Treyarch zapowiada „podwójny weekend” w Call of Duty: Black Ops III

Treyarch nie traci czasu i postanowiło zorganizować kolejny weekend z podwójnym doświadczeniem. Twórcy Call of Duty: Black Ops III zachęcają do rozgrywki, ponieważ zainteresowani mogą zdecydowanie szybciej upiększyć swoje bronie. 

Strzelacie dalej w Call of Duty: Black Ops III? To pewnie już zauważyliście, że Wasze bronię zdecydowanie szybciej zgarniają punkty doświadczenia. Jest to oczywiście kolejna akcja promocyjna Treyarch, dzięki której studio chce zachęcić graczy do spędzania wolnego czasu na serwerach produkcji.

W ubiegłym tygodniu mogliśmy łatwiej zdobyć punkty doświadczenia dla bohatera, a przez najbliższe 3 dni zdecydowanie szybciej upiększymy swoje uzbrojenie. Nie jest to pewnie najprzyjemniejsza forma bonusu, ale jak i tak zamierzacie strzelać, to przynajmniej zgarniecie kilka nowych skórek, czy tam dodatków do zabawek.

Zamierzacie nadrobić kilka poziomów? ;)

"Studio Treyarch, producent Call of Duty: Black Ops III, zaprasza do zabawy w kolejny weekend z podwójnymi punktami XP. Tym razem podwojono punkty doświadczenia dla broni, dzięki czemu szybciej można zdobyć wymarzone skórki. Akcja już się rozpoczęła. Bonus dotyczy wersji gry na PC, PS4 i Xbox One i obowiązuje w trybie wieloosobowym i Zombies."

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III Treyarch weeekend