Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2015 14:00
Red Game Without a Great Name w grudniu wymęczy mały sprzęt Sony
656V

Red Game Without a Great Name w grudniu wymęczy mały sprzęt Sony

Twórcy z Krakowa mają bardzo dobrą wiadomość dla posiadaczy PlayStation Vity. W przyszłym miesiącu nagradzany ptaszek zadebiutuje na sprzęcie Sony i o tytule powinni pamiętać gracze lubiący wyzwania. 

Deweloperzy z iFun4all mają dla nas dobrą wiadomość. Red Game Without a Great Name zadebiutuje na PlayStation Vicie jeszcze w grudniu. Studio aktualnie nie precyzuje daty wydania, ale możemy mieć pewność, że świąteczne wieczory zainteresowani spędzą z tą ciekawą pozycją.

Bohaterem pozycji jest mechaniczny ptak-posłaniec, który musi dostarczać wiadomości pomiędzy klatkami. Podczas swoich podróży omija najróżniejsze przeszkody i pułapki, a w sumie do pokonania ma 60 poziomów.

Tak o grze wspominają twórcy:

„To nie jest zwykła platformówka, w której masz bezpośrednią, całkowitą kontrolę nad bohaterem. Ptak nieustannie porusza się, dążąc do celu. Jedynym, co może uchronić go przed zabójczymi przeszkodami, jest jego zdolność teleportacji. Oraz rzecz jasna twoja palce, ponieważ właśnie twoim zadaniem jest wskazanie, w którym miejscu ptak powinien się zmaterializować.”

Tytuł zebrał wiele pozytywnych opinii w wersji na urządzenia mobilne i gracze pokochali prostą w obsłudze, ale zarazem bardzo wymagającą rozgrywkę.  

Cechy gry:

  • prosta do zrozumienia, ciężka do okiełznania mechanika rozgrywki
  • 60 poziomów wypełnionych zabójczymi pułapkami 
  • 180 zębatek do zebrania
  • 3 power-upy, zwiększające możliwości bohatera
  • unikalny styl graficzny zdominowany przez czerwień
  • syndrom jeszcze jednej próby

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Red Game Without a Great Name