Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2015 19:51
Sony oficjalnie zapowiada Czarny Piątek na PlayStation Store
3427V

Sony oficjalnie zapowiada Czarny Piątek na PlayStation Store

Polski oddział PlayStation właśnie poinformował, że również na PlayStation Store będziemy świadkami wielkich obniżek dla wszystkich sympatyków cyfrowych produkcji. Sony zaoferuje obniżki na „naprawdę wielkie tytuły” na PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vitę.

O promocji na początku poinformował mnie nasz czytelnik Dobermann – jeszcze raz dzięki! – ale czekaliśmy na potwierdzenie, czy ta promocja również obejmie europejski rynek. Na szczęście wiadomość opublikował rodzimy oddział PlayStation, więc możemy mieć pewność, że w piątek pojawi się wielka lista promocji!

Oczywiście na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych konkretów – PS Polska informuje o promocji następującymi słowami:

„Przekażcie znajomym - od dzisiaj nie ma wydawania na głupoty i szykujecie się na piątek! Przeczuwamy masę obniżek na naprawdę wielkie tytuły na PS4, PS3 i PS Vita, a dla Plusowiczów będą dodatkowe rabaty.”

Nie będę ukrywał, że intrygują mnie słowa „masa obniżek na NAPRAWDĘ WIELKIE tytuły”… Szykuje się spora promocja na tytuły AAA?

Wspominamy o tym na PPE, bo już teraz możecie przygotować się na wydatki… Lepiej do piątku nie wydawać za dużo pieniędzy na gry, bo zawsze może się okazać, że pozycje wpadną do promocji z okazji Czarnego Piątku.

Macie wymarzoną produkcję, którą chętnie zobaczycie w promocji? 

 

Tagi: