Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2015 14:31
W jakie tytuły z PlayStation 2 chcielibyście zagrać na PlayStation 4?
1611V

W jakie tytuły z PlayStation 2 chcielibyście zagrać na PlayStation 4?

Sony pracuje nad przygotowaniem wstecznej kompatybilności z PlayStation 2 na PlayStation 4, więc jest to dobry moment na wybranie kilku ciekawych tytułów, które mogłyby trafić na aktualną generację. Macie swoich faworytów?

W ubiegłym tygodniu Sony potwierdziło prace nad stworzeniem wstecznej kompatybilności z PlayStation 2 na PlayStation 4. Można odnieść wrażenie, że Japończycy przygotowywali wielkie ogłoszenie na zbliżający się PlayStation Experience, ale wydanie klasyków z uniwersum Star Wars trochę popsuło ich plany.

O emulacji gier z PS2 słyszeliśmy wielokrotnie, ale dobrze, że włodarze Sony w końcu oficjalnie potwierdzili przygotowanie tej funkcji, ponieważ wielu graczy pewnie chętnie sięgnie po ulubione tytuły.

No dobra, ale w jakie produkcje faktycznie chcielibyście zagrać na PlayStation 4? Ja po długich namysłach pewnie chętnie sprawdziłbym ponownie Final Fantasy XII, SOCOM II: U.S. Navy SEALs, całą serię Onimusha i Dark Cloud  (1/2).

To pytanie nie pojawia się na PPE bez powodu, ponieważ na Twitterze Sony XDev Europe pojawiło się identyczne pytanie (dzięki, Tomci__PL!). Japończycy szukają gier, więc może przygotujemy dla nich ciekawą listę? ;)

Tagi: PlayStation 2 PlayStation 4 Sony wsteczna kompatybilność