Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2015 18:30
The Crew: Wild Run debiutuje, więc Ubisoft publikuje zwiastun i zaprasza na live-stream
690V

The Crew: Wild Run debiutuje, więc Ubisoft publikuje zwiastun i zaprasza na live-stream

Francuska korporacja bez większego rozgłosu wrzuciła na rynek wielkie rozszerzenie do swoich ostatnich wyścigów. The Crew: Wild Run rozwija koncepcję podstawki i oferuje zainteresowanym wiele nowych przyjemności. Jesteście zainteresowani projektem Ivory Tower? To zapraszamy!

Ivory Tower długo czekało na ten dzień. W końcu debiutuje wielkie rozszerzenie do The Crew, które ma wprost zrewolucjonizować tytuł. Twórcy polepszyli grafikę usprawnili infrastrukturę sieciową, przygotowali sporo nowych wyzwań, zajęli się nowymi brykami oraz pozwolą nam uczestniczyć w jeszcze bardziej ekscytujących wyścigach.

Podczas zabawy nadal będziemy jeździć po terenie Stanów Zjednoczonych, ale autorzy zajęli się stworzeniem wielu nowych lokacji, w których będziemy rywalizować nie tylko z przeciwnikami, ale również z warunkami atmosferycznymi. Rzęsisty deszcz, wichura, a może nawet śnieg? Deweloperzy obiecują, że przygotowali dla fanów wiele ciekawych wydarzeń, które sprawią, że nie będziemy chcieli odejść od konsol. 

Poniżej możecie zerknąć na przyjemny, premierowy zwiastun, a już o godzinie 19:00 rozpocznie się live-stream. Podczas transmisji autorzy opowiedzą o grze i zaprezentują świeżutkie fragmenty rozgrywki. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ivory Tower live-stream the crew the crew: wild run Ubisoft zwiastun