Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2015 16:30
Wielka aktualizacja do Bloodborne zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu - zobaczcie rozgrywkę!
917V

Wielka aktualizacja do Bloodborne zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu - zobaczcie rozgrywkę!

From Software zapowiedziało, że Bloodborne otrzyma sporą aktualizację. Twórcy postanowili usprawnić kilka elementów rozgrywki i zaoferować graczom łatwiejsze dobieranie się w zespoły. Dzisiaj możemy zerknąć na fragment rozgrywki ukazujący nowości. 

Bloodborne zadebiutował na rynku pod koniec marca, ale deweloperzy z Japonii wciąż chcą ulepszać ten tytuł. To właśnie z tego powodu już 20 listopada, czyli w najbliższy piątek na serwerach pojawi się znacząca aktualizacja.

Twórcy na początku miesiąca ujawnili, że zamierzają ułatwić graczom dobieranie się w zespoły. Podobno wielu śmiałków miało problem ze znalezieniem chętnych do wspólnego umierania, więc teraz pojawi się w grze specjalny NPC, który ułatwi zabawę. Do tytułu wskoczą również towarzysze sterowani przez konsolę – wojownicy pomogą rozprawić się z trudniejszymi etapami.

From Software postanowiło zaprezentować nowości na live-stream, którego zapis możecie zobaczyć poniżej. Jakość nie zachwyca, ale możemy przynajmniej zerknąć na nowych pomagierów.

Łatka trafi do wszystkich zainteresowanych za darmo i jest to oczywiście przedsmak nadciągającego Bloodborne: The Old Hunters. Premiera rozszerzenia została zaplanowana na przyszły tydzień.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/17/bloodborne-check-out-the-first-ps4-gameplay-footage-of-the-next-free-update/

Tagi: aktualizacja Bloodborne From Software playstation 4 sony